Новини

27 лютого 2019

Scopus та Web of Science

Шановні вчені, докторанти і аспіранти!До 31.05.2019 року відкрито вільний доступ до бази Scopus та Web of Science з компьторов локальної мережі університету.

26 липня 2018

Перша українсько-турецька школа з проблем ядерної енергетики

Вже протягом двох років Одеський національний політехнічний університет активно співпрацює з турецькими університетами – партнерами за проектом розвитку підготовки в царині ядерної інженерії для енергетичної галузі Туреччини.

25 липня 2018

Літній школі ІМП-2019 «Іспанська мова для професіоналів» бути!

З 18 по 22 червня в ОНПУ успішно проведена вже третя за рахунком міжнародна літня школа ІМП-2018 для студентів і школярів, що навчаються іспанської мови, під керівництвом професора Університету Країни басків, Іспанія, доктора філософії Нереі Мадарьяга.

5 червня 2018

ОНПУ – в світовому рейтингу університетів U-Multirank 2018

5 червня оприлюднено черговий рейтинг світових університетів U-Multirank 2018, в якому в четвертий раз взяв участь наш університет. На відміну від інших систем, заснованих на оцінках незалежних експертів і рівню цитування наукових робіт співробітників університетів, цей рейтинг дозволяє порівнювати університети за власними об'єктивними оцінками, рівнем наукових досліджень і викладання, трансферу знань і технологій, інтернаціоналізації та регіональної затребуваності.

4 червня 2018

Літня школа з вивчення англійської мови у Фінляндії, 19-26.08.2018 р.

Школа запрошує на інтенсивний курс з вивчення англійської мови для молоді у Західно-Фінлянському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

всі новини
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Телефон урядової гарячої лінії